Dom

KUP BEZ NIESPODZIANEK

Nasze oferty mieszkań, domów, działek, to sprawdzone nieruchomości, dzięki czemu w procesie kupna nie zaskoczy Cię ani stan prawny, ani techniczny.

BIERUŃ CZARNUCHOWICE

BIERUŃ, CZARNUCHOWICE UL. DYRDY

Ilość pokoi: 3
Powierzchnia: 80 m2
Cena na m2: 3 937,50 zł.

315 000 zł

Dom Tychy Suble

Tychy, Suble

Ilość pokoi: 7
Powierzchnia: 360,00 m2
Cena na m2: 3 833,33 zł.

1 380 000 zł

Domy w Tychach i okolicach

Szukasz domu w Tychach i okolicach? Nie znalazłeś nieruchomości, która Cię interesuje? Skontaktuj się z nami – pomagamy w znalezieniu domów na terenie miasta Tychy i w okolicznych miejscowościach, m.in. Bieruniu, Bojszowach i Imielinie.

Masz pytania? Napisz do nas!

  Dom na sprzedaż w Tychach

  Tychy to miasto pełne zieleni i terenów wypoczynkowych, które idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi. Cechuje się świetną infrastrukturą i rozbudowaną siecią usług, leży także w bezpośrednim sąsiedztwie Katowic i jest świetnie skomunikowane ze stolicą województwa.

  Lasy i tereny wypoczynkowe przy jeziorze Paprocany przyciągają gości z całego województwa, a ścieżki rowerowe i spacerowe w okolicznych lasach idealnie nadają się do relaksu na łonie natury.

  Miasto położone znajduje się w pobliżu najważniejszych tras komunikacyjnych: DK1, DK44 i  w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4.

  Domy na sprzedaż w najpopularniejszych dzielnicach Tychów

  Szukasz domu w takich dzielnicach Tychów jak Żwaków, Suble, Wilkowyje, Paprocany czy Czułów? Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci znaleźć i kupić wymarzony dom!

  Dom na sprzedaż w Bieruniu

  Bieruń to dwudziestotysięczne miasto w województwie śląskim położone tuż przy granicy Małopolski, przez jego teren przebiega droga krajowa 44. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdziemy liczne lasy i tereny wypoczynkowo-rekreacyjne. Bieruń to także siedziba władz powiatu bieruńsko-lędzińskiego.

  Dom na sprzedaż w Bojszowach

  Bojszowy to niewielka gmina wiejska zlokalizowana w niedalekim sąsiedztwie Tychów. Dobrze skomunikowana z innymi miastami Śląska – dojazd samochodem zarówno do Katowic, jak i do Bielska zajmuje około pół godziny.

  Bojszowy leżą w bezpośrednim sąsiedztwie Lasów Pszczyńskich i pełne są terenów spacerowych i rekreacyjnych. W gminie dominuje zabudowa wolnostojąca z nieliczną zabudową szeregową. Spora część domów to budynki wybudowane w ostatnich latach.

  Dom na sprzedaż w Imielinie

  Imielin to dziewięciotysięczne miasto położone niecałe 20km od Katowic i graniczące z Mysłowicami, Jaworznem, Chełmem Śląskim i Lędzinami. Jedną z cech charakterystycznych Imielina jest zróżnicowana, pagórkowata rzeźba terenu w północno-wschodniej części miasta.

  Imielin znajduje się blisko terenów leśnych i rekreacyjnych oraz jest dobrze skomunikowany z innymi miastami w okolicy.

  Ostatnio kupione domy

  Sprzedane

  BIERUŃ, ŚCIERNIE

  BIERUŃ, ŚCIERNIE

  Ilość pokoi: 3
  Powierzchnia: 111,67 m2
  Cena na m2: 2 677,53 zł.

  299 000 zł

  Sprzedane

  Dom Bojszowy

  Bojszowy

  Ilość pokoi: 2
  Powierzchnia: 78,00 m2
  Cena na m2: 1 538,46 zł.

  120 000 zł

  Sprzedane

  Dom Imielin

  IMIELIN, STARA GAĆ, ŚW. BRATA ALBERTA

  Ilość pokoi: 7
  Powierzchnia: 315 m2
  Cena na m2: 3 158,73 zł.

  995 000 zł

  Sprzedane

  Dom Paprocany

  Tychy, Paprocany

  Ilość pokoi: 4
  Powierzchnia: 202,53 m2
  Cena na m2: 3 945,09 zł.

  799 000 zł

  ]

  Call Now Button