Sprzedaj

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość w dobrej
cenie i bez zbędnych problemów?

Współpraca z ASSET to:

bezpieczeństwo
BEZPIECZEŃSTWO

Prace biura Asset Nieruchomości nadzoruje pośrednik z licencją zawodową. Firma posiada ubezpieczenie OC pośrednika w obrocie nieruchomościami. Podczas procesu sprzedaży weryfikujemy stan prawny Twojej nieruchomości i gromadzimy niezbędne dokumenty. Jesteśmy wspierani przez najlepszych specjalistów: kancelarie notarialne, prawne i biura podatkowe.

WYGODA
OSZCZĘDNOŚC CZASU I WYGODA

Kompleksowo zajmujemy się Twoją nieruchomością i przeprowadzimy całą transakcję za Ciebie, a Ty zaoszczędzony czas wykorzystasz dla tych których kochasz . Dodatkowo istnieje możliwość załatwienia niektórych formalności korespondencyjnie lub z pełnomocnictwem ustanowionym na Pośrednika Asset Nieruchomości. Nasze godziny pracy, spotkań dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klientów. Dzięki temu masz pewność, że Twoja nieruchomość będzie dostępna dla wszystkich potencjalnych kupujących.

Profesjonalizm
PROFESJONALIZM

Codzienne monitorujemy rynek nieruchomości, obserwujemy zmiany, jakie w nim zachodzą i podążamy za nowymi trendami na rynku nieruchomości. Wiemy, jak ważne jest profesjonalne podejście do klienta , dlatego regularnie uczestniczymy w szkoleniach, aby móc świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie.

Sprzedaż nieruchomości w 8 krokach

Spotkanie z przedstawicielem
1. SPOTKANIE Z POŚREDNIKIEM

Pomagamy ustalić cenę sprzedaży wykorzystując wiedzę oraz doświadczenie z setek transakcji, które przeprowadziliśmy przez ostatnie lata. W analizie uwzględniamy m.in. rodzaj i stan techniczny nieruchomości, jej lokalizację oraz konkurencyjne oferty. Ponadto przy wyznaczaniu ceny ofertowej opieramy się na wiarygodnych źródłach informacji o rynku nieruchomości ,  które analizują dane z   aktów notarialnych. Na tym etapie gromadzimy najważniejsze informacje o nieruchomości i potrzebach jego właścicieli jak również podpisujemy umowę pośrednictwa na poszukiwanie nabywcy.

salon
2. PRZYGOTOWANIE NIERUCHOMOŚCI DO SPRZEDAŻY

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Dlatego kolejnym etapem jest odpowiednie przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Czasami wystarczy tylko sprzątanie, drobny home staging, innym razem proponujemy przemeblowanie albo odświeżenie całego mieszkania lub domu. Zabiegi te mają podkreślić wszystkie walory nieruchomości.

teczki
3. PRZYGOTOWANIE OFERTY

Odpowiednie przygotowanie oferty jest jednym z ważniejszych punktów sprzedaży. Sesja zdjęciowa, montaż filmiku, wprowadzenie niezbędnych parametrów nieruchomości do systemu danych, opis nieruchomości to zabiegi konieczne. Wszystko to ma wpływ na pozycjonowanie oferty oraz dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej.

plan działania
4. DZIAŁANIA MARKETINGOWE

W zależności od potrzeb korzystamy z różnych kanałów sprzedaży . Wystawiamy ofertę na portalach branżowych , opracowywujemy kampanie w mediach społecznościowych, prezentujemy filmiki o nieruchomości, montujemy banery i wiele innych. Ofertę wysyłamy również do potencjalnych klientów z naszej bazy oraz do zaprzyjaźnionych agencji nieruchomości.

Prezentacja mieszkania
5. PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI

Współpraca z biurem nieruchomości ma ten plus, że prezentacje nieruchomości może przejąć na siebie Twój Pośrednik. Warto ten czas przeznaczyć na przyjemności, a pracę zostawić w naszych rękach. Bardzo często właściciele nieruchomości nie zdają sobie sprawy z tego, że ich obecność podczas prezentacji to dodatkowy stres i kupujący nie czują się swobodnie. Nam zależy, aby stworzyć optymalne warunki do podjęcia decyzji o zakupie.

6. STAŁY KONTAKT Z KLIENTEM

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami nieruchomości, raportujemy, na bieżąco analizujemy sytuację, modyfikujemy strategię działań.
Na etapie złożenia oferty przez kupującego pomagamy w negocjacjach i wszelkich ustaleniach.

dokumentacja
7. PRZYGOTOWANIE DOKUMENTACJI

Nadzorujemy cały proces sprzedaży, pomagamy z gromadzeniu i weryfikacji niezbędnych do sprzedaży dokumentów, organizujemy umowę przedwstępną. Ustalamy zapisy w umowie sprzedaży z notariuszem, dbamy o to, żeby transakcja przebiegła bezpiecznie

umowa
8. WSPARCIE PRZY TRANSAKCJI

Nasz klient może na nas liczyć podczas podpisywania dokumentów u notariusza. Również przy przekazaniu kluczy do mieszkania – Też Jesteśmy! Sporządzamy protokoły zdawczo-odbiorcze mające na celu zakończyć umowy na dostawę mediów, rozliczyć rachunki .

Call Now Button