Wynajmij

Jesteśmy ekspertami od szybkiego i bezpiecznego wynajmu.

Potrafimy skutecznie znajdować najemców

Wynajem mieszkania oparty na szczęściu? Nie z Nami .Współpraca z Asset Nieruchomości
to indywidualna strategia marketingowa, która połączona ze znajomością rynku
nieruchomości , wiedzą i doświadczeniem sprawia, że każdego dnia odnosimy sukcesy i
finalizujemy kolejne transakcje najmu.
Rynek wynajmu mieszkań codziennie wzbogacany jest o kolejne oferty, dlatego my jako
eksperci, stworzymy atrakcyjną prezentację Twojej nieruchomości tak, aby jak najszybciej
znalazła zainteresowanych najmem lokatorów. Dzięki nam Twoja nieruchomość szybko
zacznie zarabiać.
Zadbamy o bezpieczeństwo całej transakcji i Twojej nieruchomości. Doprecyzujemy
wszelkie aspekty umowy najmu, sporządzimy protokoły. Zachęcamy do zawierania umów
najmu okazjonalnego, ponieważ w najwyższym stopniu chronią one interes właściciela
mieszkania.

Wynajmowanie mieszkania jeszcze nigdy nie było takie proste! Z nami oszczędzisz mnóstwo czasu, znajdziesz pewnych lokatorów, a przy tym zyskasz bezpieczeństwo i stałe wpływy z najmu.

Współpraca z ASSET to:

bezpieczeństwo
BEZPIECZEŃSTWO

Prace biura Asset Nieruchomości nadzoruje pośrednik z licencją zawodową. Firma posiada ubezpieczenie OC pośrednika w obrocie nieruchomościami. Podczas procesu sprzedaży weryfikujemy stan prawny Twojej nieruchomości i gromadzimy niezbędne dokumenty. Jesteśmy wspierani przez najlepszych specjalistów: kancelarie notarialne , prawne i biura podatkowe.

WYGODA
OSZCZĘDNOŚC CZASU I WYGODA

Kompleksowo zajmujemy się Twoją nieruchomością i przeprowadzimy całą transakcję za Ciebie, a Ty zaoszczędzony czas wykorzystasz dla tych których kochasz . Dodatkowo istnieje możliwość załatwienia niektórych formalności korespondencyjnie lub z pełnomocnictwem ustanowionym na Pośrednika Asset Nieruchomości. Nasze godziny pracy, spotkań dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klientów. Dzięki temu masz pewność, że Twoja nieruchomość będzie dostępna dla wszystkich potencjalnych klientów.

Profesjonalizm
PROFESJONALIZM

Codzienne monitorujemy rynek nieruchomości, obserwujemy zmiany, jakie w nim zachodzą i podążamy za nowymi trendami na rynku nieruchomości. Wiemy, jak ważne jest profesjonalne podejście do klienta , dlatego regularnie uczestniczymy w szkoleniach, aby móc świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie.

Wynajem nieruchomości w 5 krokach

pośrednik
1. SPOTKANIE Z POŚREDNIKIEM

Pierwsze spotkanie odbywa się w nieruchomości, którą chcesz wynająć. W czasie spotkania rozmawiamy na temat Twoich oczekiwań i przygotuje materiał do oferty. Najlepsze efekty pracy osiągniemy posiadając komplet kluczy do nieruchomości.

marketing
2. PRZYGOTOWANIE OFERTY I DZIAŁANIA MARKETINGOWE

Tworzymy kompletną ofertę Twojej nieruchomości , obrabiając materiał foto i wideo oraz dodając opis . Gotowa oferta zostanie opublikowana na stronach, portlach, mediach społ. Jako specjaliści, korzystamy z wielu metod promocji, które dobieramy odpowiednio do rodzaju nieruchomości i ustalonego planu marketingowego.

oferta
3. PREZENTACJA OFERTY

Pośrednik umawia spotkania z klientami w różnych porach dnia, od wczesnego rana do późnego wieczoru. Nie musisz w nich uczestniczyć. Oszczędzaj swój czas, a my zajmiemy się okazaniem nieruchomości, przekazaniem informacji i uzgodnieniem warunków wynajmu.

plan działania
4. NEGOCJACJE I PRZYGOTOWANIE TRANSAKCJI

Nieodzownym elementem wynajmu są negocjacje. Poprowadzimy je w Twoim imieniu, na bieżąco informując Cię o postępach. Ostateczna decyzja o przyjęciu lub odrzuceniu najemcy należy zawsze do Ciebie, Gdy zaakceptujesz proponowanego najemcę i warunki wynajmu, przygotujemy dla Ciebie projekt umowy najmu i prześlemy Ci do akceptacji. Po wprowadzeniu ewentualnych uwag z Twojej strony jak i uwag najemcy, umówimy spotkanie w celu podpisania umowy.

transakcja
5. FINALIZACJA TRANSAKCJI

Po podpisaniu umowy najmu zorganizujemy przekazanie kluczy do nieruchomości Twojemu najemcy. Przygotujemy protokół zdawczo-odbiorczy z opisem stanu technicznego , wyposażenia, spiszemy stany liczników. Wypełnimy protokoły do przepisania umów na dostawę mediów na najemcę.

Call Now Button