Lokal użytkowy do wynajęcia

Lokal użytkowy do wynajęcia

Wynajęte, oferta nieaktualna

Powierzchnia: 87.06 m2
Cena: 3 000 zł

Status oferty:Wynajęte, oferta nieaktualna
Powierzchnia:87.06 m2
Cena:3 000 zł
Piętro:parter
Witryna:tak
Eksploatacja:600zł
Media:prąd, woda,klimatyzacja,alarm,internet
:
Agnieszka Zalewska

Agnieszka Zalewska

POŚREDNIK, LICENCJA ZAWODOWA 2058


Opis nieruchomości


IDEALNE MIEJSCE DLA TWOJEGO BIZNESU!
Lokal handlowy w ścisłym centrum  Tychów przy ul. Grota Roweckiego. Doskonale widoczny , rogowy. Położony na skrzyżowaniu dwóch dużych ulic Grota Roweckiego i Dąbrowskiego. Z przodu dostępne są parkingi płatne oraz duża ilość miejsc parkingowych niepłatnych wzdłuż ulicy Dąbrowskiego.
Jeżeli potrzebujesz lokalu z pomieszczeniami do magazynowania to ta oferta jest dla Ciebie!
Lokal gotowy do prowadzenia działalności. Po remoncie. Na podłogach są kafle. Ściany pomalowane na biało- czyste. Toaleta z sanitariatami. Na zapleczu jest dodatkowa umywalka.
Lokal wyposażony w niezbędne instalacje (elektryczna, wo-kan, grzewcza, internet, alarm). Ogrzewanie lokalu jest centralne, z sieci miejskiej . dodatkowo lokal posiada klimatyzację.
Cały lokal ma powierzchnię 87,06mkw. SKŁADA się z pomieszczenia biurowego (ok. 5,34mkw), sali handlowej (28,68mkw), zaplecza socjalnego z wc (ok. 14,51mkw), piwnicy (magazyn 38,53). Lokal posiada 2 wejścia dla klientów plus jedno wejście od podwórka (do wnoszenia towaru, wyjście dla personelu).
KOSZTY:
Czynsz najmu 3000zł brutto/mc, dodatkowe opłaty eksploatacyjne to około 600zł/mc oraz opłaty za prąd (indywidualna umowa najemcy  z dostawcą). 

Call Now Button