Lokal Tychy

Lokal na wynajem

Wynajęte, oferta nieaktualna

Powierzchnia: 55 m2
Cena: 1 700 zł

Status oferty:Wynajęte, oferta nieaktualna
Powierzchnia:55 m2
Cena:1 700 zł
Agnieszka Zalewska

Agnieszka Zalewska

POŚREDNIK, LICENCJA ZAWODOWA 2058


Opis nieruchomości


W ROZPOZNAWALNEJ LOKALIZACJI. Lokal z możliwością użytkowania na dowolną działalność usługową lub biurową (kancelaria, telemarketing, biuro rachunkowe, pośrednictwo pracy, kredytowe, biuro podróży itp). WYKOŃCZENIE: sufity podwieszane, posadzka wykafelkowana, w wc sanitariaty i kafelki; lokal wyposażony jest w wodę, energię elektryczną, internet, linię telefoniczną. W lokali zamontowana jest klimatyzacja.
UKŁAD: składa się z  sali sprzedaży (pow. ok. 40mkw) oraz zaplecza (pomieszczenia socjalnego i wc około 14mkw)). Posiada duże witryny wychodzące na Aleję Niepodległości.
LOKALIZACJA: doskonała lokalizacja przy skrzyżowaniu dwóch ruchliwych ulic, bezpośrednio przy przystanku autobusowym, z dostępem do dwóch bezpłatnych parkingów, postoju taxi. Atutem jest duże skupisko lokali o różnorodnym profilu działalności (banki, biura podróży, biuro rachunkowe, Żabka, fotograf i wiele innych).
WARUNKI NAJMU: czynsz miesięczny 1700złnetto plus opłaty za wodę, prąd, śmieci. Kaucja zwrotna dla właściciela w wysokości jednomiesięcznego czynszu.  SPRAWDZONE MIEJSCE DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI.
Chcesz porozmawiać o szczegółach ? Zadzwoń do mnie chętnie odpowiem na wszelkie pytania.
 Telefon do kontaktu 795 123 007.

Call Now Button